O nas

O Nas

Profesjonalizm i zaangażowanie

 

Od 2008 roku z zaangażowaniem i miłością tworzymy meble w Wadowicach. To właśnie w tamtym czasie podjęliśmy decyzję o realizowaniu pasji do projektowania i produkowania mebli. W swojej pracy łączymy pojęcie meblarstwa jako sztuki i rzemiosła niezbędnego do użytkowania przestrzeni. Wyposażenie wnętrz nie jest dla nas jedynie produkowaniem przedmiotów. To prawdziwa przyjemność i nie lada wyzwanie!

Do swojego zajęcia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nie liczymy godzin spędzonych w pracy! Lubimy naszą pracownię i nie skłamiemy, jeśli napiszemy, że przebywanie w miejscu gdzie pomysły stają się rzeczywistością, przynosi nam szczęście. A podobno szczęśliwi czasu nie liczą! Dlatego nie patrzymy na zegarek, biorąc udział w niezliczonych wydarzeniach z branży meblarskiej takich jak: „InterzumCologne” czy „Międzynarodowe Targi komponentów do produkcji mebli Furnica”. Nie liczymy godzin poświęconych na konferencje, szkolenia i zdobywanie wiedzy. I w końcu: nie słuchamy tykającego zegarka, kiedy tworzymy realizacje dla klientów. Wierzymy, że podążanie za aktualnymi trendami w dziedzinie meblarstwa oraz długie godziny spędzane nad tworzeniem projektu i jego realizacją, przyczynią się do zadowolenia naszych klientów, którzy dzięki ciężkiej pracy zespołu, zdobędą w swoich domach naprawdę dobre projekty w konkurencyjnych cenach.

Nie boimy się podejmować wyzwań stawianych nam przez klientów i wciąż rozwijamy się, by móc tworzyć jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej atrakcyjne meble, które będą nie tylko elementami użytkowymi, ale również piękną ozdobą domu.

Polecenia

 

Przy wyborze firmy do zabudowy naszej kuchni kierowaliśmy się opiniami i nie żałujemy decyzji. Właściciel komunikatywny, cierpliwy i służy radą. Kuchnia zamontowana bardzo sprawnie i co ważne terminowo - wygląda rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm w każdym względzie - POLECAMY !!!

Gabriela i Mateusz

Meble w kuchni są już zamontowane. Bardzo nam się podobają, zarówno pod względem wizualnym jak i jakości wykonania. Chcę przekazać słowa uznania dla wykonawców za profesjonalizm, terminowość i dobrze wykonaną pracę.

Janusz

Firma Bax Meble jest godna polecenia. Meble zostały wykonane starannie i dokładnie. Ponadto bardzo terminowo i słownie. Właściciel bardzo poważnie traktuje wszelkie uwagi klientów i stara się w najwyższej mierze spełnić oczekiwania klienta. Szczerze rekomendujemy tę firmę.

Bożena i Marcin

Niespotykany profesjonalizm, szalenie miła współpraca, godny zaufania producent mebli, polecam szczególnie wzorowy kontakt i nienaganną realizację oczekiwań klienta. Serdecznie pozdrawiam

Agnieszka