Promocje

Promocje

Zadowolenie naszych klientów

PROMOCJE

Zawsze staramy się dochodzić do porozumienia z klientami w kwestiach finansowych. Podczas tworzenia projektu oferujemy możliwość uzyskania dogodnych rat z niskim oprocentowaniem na wykonanie naszych mebli. Dodatkowo często organizujemy bardzo atrakcyjne promocje, dzięki którym możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent na wybranych modelach. Usługi takie jak pomiar, wykonanie projektu czy wycenę oferujemy gratis! Oferujemy również sprzęt AGD renomowanych marek w atrakcyjnych cenach.

Polecenia

 

Przy wyborze firmy do zabudowy naszej kuchni kierowaliśmy się opiniami i nie żałujemy decyzji. Właściciel komunikatywny, cierpliwy i służy radą. Kuchnia zamontowana bardzo sprawnie i co ważne terminowo - wygląda rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm w każdym względzie - POLECAMY !!!

Gabriela i Mateusz

Meble w kuchni są już zamontowane. Bardzo nam się podobają, zarówno pod względem wizualnym jak i jakości wykonania. Chcę przekazać słowa uznania dla wykonawców za profesjonalizm, terminowość i dobrze wykonaną pracę.

Janusz

Firma Bax Meble jest godna polecenia. Meble zostały wykonane starannie i dokładnie. Ponadto bardzo terminowo i słownie. Właściciel bardzo poważnie traktuje wszelkie uwagi klientów i stara się w najwyższej mierze spełnić oczekiwania klienta. Szczerze rekomendujemy tę firmę.

Bożena i Marcin

Niespotykany profesjonalizm, szalenie miła współpraca, godny zaufania producent mebli, polecam szczególnie wzorowy kontakt i nienaganną realizację oczekiwań klienta. Serdecznie pozdrawiam

Agnieszka